Junior&Hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Junior&Hepsi

junior-hepsi-cetesi

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum Kurallarımız

YazarMesaj
--DiLaRa::GüLçİn--
Gülçinci Süper Admin Dilosh
Gülçinci Süper Admin Dilosh
--DiLaRa::GüLçİn--

Kadın
Nerden? : Gülçinin kalbinden
Hepsiden en çok kimi seviyorsun? : GülÇiNiMi
Siteyi beğendin mi? : zaten bizim site =)

Forum Kurallarımız Empty
MesajKonu: Forum Kurallarımız   Forum Kurallarımız Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2007 12:31 pm

forum kuralları

Başlıklarda ve cevaplarda Boş anlamsız ve kısa Mesajlar yazılamaz (haklısın, selam, buraya bakarmısınız,lütfen yardım gibi yada sadece Smiley eklemek gibi)....

1. Forum'da siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda , dini içerikli mesajlar,genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar , hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

-Mesaj sayısını arttırmak için flood yapmak kesinlikle yasaktır
2-Site içinde boş konuşmak yasaktır,tam tersine az konuşup çok iş yapmalıyız
3-Yorumlarınızı gerekli yerlere yazınız
4-Sitede kesinlikle küfür,hakaret ve argo kelimelere içeren söz etmek yasaktır
5-Siyaset ve ekonomi tartışması kesinlikle yapılamaz
6-Siteye giren kişilere küçümseme muamelesi yapılmayacaktır
7-Siteye girenlerin yaşı her ne olursa olsun aynı saygılı davranışlar onada gösterilecek
8-Resimlerin ve videoların teşekkürlerini teşekkür bölümüne yapınız
9-1 ay açmayanlar banlanacaktır 1 ay açmaya bilirsinizi ama ya Dilosh yada Esra ya mazeretinizi bildirmeniz gerekir
10-Hepsi nin veya 4 yüzün msnsini biliom telini biliom vb.şeler yazmak kesinlikle yazmak yasak ve yazanlar 2 uyarı birden alacaktırr
11-Reklam vermek kesinlikle yasaktırr
NOT:Bu kuralların hepsini uygularsak sitemize daha çok kişi katılacağını unutmayın

12. Sitemiz Ddos Flood Ataklarına karşı Flood Gate Scriptiyle Korunmaktadır. Ayrıca Sitede Sentinel Koruma scrpiti bulunmaktadır. İllegal saldırı flood gibi durumlarda siteden Otomatik banlanırsınız..

Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !

Sitede Yazılan Yazılardan https://junior-hepsi-cetesi.1fr1.net sitesi Kesinlikle Sorumlu Tutulamaz..
Yazılar Yazarları Sorumluluğundadır...
Sitemizde üye Olanlar Bu şartları Kabul Etmiş Saylırlar
Saygılarımızla MİSAFİRLER OKUYARAK ÜYE OLUNUZ
http://gruphepsidilosh.forumactif.biz

Forum Kurallarımız
1 sayfadaki 1 sayfası